[lwp_divi_breadcrumbs home_text=“Domů“ font_icon=“%%20%%“ link_color=“#C8AC48″ separator_color=“#C8AC48″ current_text_color=“#C8AC48″ _builder_version=“4.9.1″ _module_preset=“default“ module_font=“Poppins||||||||“ module_font_size=“16px“ custom_margin=“29px||-1px|||“ global_colors_info=“{}“ _i=“0″ _address=“0.0.0.0″ /]

Vymáhání výživného

Svádíte s expartnerem boj o dohodnuté výživné?

  Čím dřív začnete jednat, tím lépe. Pokud odloučený rodič neplatí stanovené alimenty, jsme připraveni přistoupit k vymáhání. Dlužné výživné je možné vymáhat už den poté, co mělo být zaplaceno. S náklady na celý proces se nemusíte strachovat, máte je zdarma. Odměnu advokáta i náklady exekuce totiž hradí dlužník. Pokud se na nás obrátíte „pouze“ s žádostí o exekuci, pak obvykle vybíráme poplatek, který vám sdělíme na základě individuálního posouzení. 

  N

  Vymáháme pohledávky už od 20 000 Kč

  N

  Zajistíme kompletní právní i exekutorský servis

  N

  Náklady právního zastoupení hradí dlužník

  Průběh zakázky

   Pohledávku zdarma posoudíme

   Vaši pohledávku do několika dnů od podání posoudíme a na základě prostudování případu se vám ozveme s návrhem možného řešení. Do 48 hodin od obdržení plné moci začínáme s vymáháním pohledávky.

   Zasíláme upomínku dlužníkovi

   Vaši pohledávku do několika dnů od podání posoudíme a na základě prostudování případu se vám ozveme s návrhem možného řešení. Do 48 hodin od obdržení plné moci začínáme s vymáháním pohledávky.

   Zastoupujeme vás při jednání s exekutorem

   Rozsudek stanovující povinnost platit výživné je exekučním titulem, proto se oprávněný rodič nemusí znovu obracet na soud s žalobou o úhradu pohledávky z titulu dlužného výživného a může rovnou přistoupit k exekuci. Exekutor pak obstaví („zablokuje“) dlužníkovi účty, nebo zpeněží jeho majetek.

   Vše, co potřebujete vědět

   Co vymáhání výživného zahrnuje?

   ✓ komunikace s dlužníkem (výzva k úhradě, sepsání splátkového kalendáře)
   ✓ exekuční návrh a zastoupení advokátem v exekučním řízení

   Jaké jsou náklady na vymáhání výživného?

   Náklady exekuce (odměna exekutora, náhrada hotových výdajů, náhrada za ztrátu času při provádění exekuce) a náklady advokáta hradí dlužník. Pokud se na nás obrátíte pouze za účelem nařízení exekuce, pak exekuci nařizujeme za poplatek, který vám sdělíme předem podle individuálního posouzení.

   Jaké podklady budete potřebovat?

   Při vymáhání výživného je potřeba doložit rozsudek o přiznaném výživném a přesné vyčíslení dlužného výživného.

   Mohu alimenty vymáhat, i když je dlužník v insolvenci?

   Insolvence neopravňuje rodiče výživné neplatit a je hrazeno přednostně i v případě oddlužení.

   Jaký je postup, je-li dlužník ve výkonu trestu odnětí svobody?

   Ve věznici je možno provádět exekuci srážkami z pracovní odměny odsouzeného. Lze provádět srážky i z jiných finančních prostředků na účtu odsouzeného vedeného ve věznici.

   Jak dlouho proces trvá?

   Délka vymáhání záleží na majetnosti dlužníka a jeho majetkových poměrech.

   Zašlete nezávaznou poptávku: info@fabianpartners.cz

   nebo přes náš formulář

   Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
   Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 40 files.
   Nahrávejte přílohy o maximální celkové velikosti 15 MB

   Nechte se zastupovat advokátem

    Díky službám naší advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS se zbavíte všech starostí s nezaplacenými pohledávkami. Samotné převzetí vymáhání pohledávky advokátem má na dlužníky silný psychologický vliv a snaží se pak svůj dluh splatit sami. U těch zbývajících máte jistotu, že provedeme nezbytné kroky směřující k vymožení dlužné částky, a to vše s odbornou péčí.

    Proč si vybrat FABIAN & PARTNERS?

    • Vše vyřešíte online z klidu domova.
    • Máme vysokou úspěšnost vymáhání pohledávek (81 %).
    • Pohledávky vymáháme v rámci celé ČR.
    • S dlužníkem jednáme vždy korektně, ale zároveň rázně.

    Reference

     “Jsme rádi, že jsme s plnou důvěrou mohli předat řešení našich pohledávek. Oceňujeme především objektivní zhodnocení situace zkušenými advokáty, rychlost v postupu, vstřícnou komunikaci a velmi výhodné podmínky pro nás jako věřitele.”

     Petr Halík

     PROFICIO Marketing

     "Nejdřív jsem se pohledávku snažil vymáhat sám, neustálým upomínáním. Moje trpělivost však není nekonečná, proto jsem se obrátil na pohledavkyonline.cz. Teď je mi jasné, že sám bych nikdy neuspěl. Upomenutí dlužníka kanceláří je daleko větší páka. Mockrát děkuji za rychlé vyřízení problému a profesionální přístup."

     Martin Doležel

     CLUB CAFE s.r.o.