O nás

Advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS

S vymáháním pohledávek vám pomáháme už od roku 2007. Díky týmu právníků různého zaměření a odborných specializací zajišťujeme komplexní služby a maximální efektivitu při řešení případu.

S dlužníkem jednáme vždy korektně, ale zároveň i rázně a důsledně, abychom zajistili vrácení vašich peněz bez zbytečných průtahů. Právní služby poskytujeme jak osobám právnickým, tak  i fyzickým, které hledají řešení ve specifických oblastech práva.

Právní pomoc může ušetřit váš čas a hlavně stres. Poradíme vám zejména v oblasti obchodního práva, práva obchodních společností a práva nemovitostí, a to včetně soudních procesů, rozhodčích řízení či trestních řízení.

2641
jednání u soudu od r. 2008
1000
+
spokojených klientů
81
%
úspěšnost vymáhání
14
let zastupujeme vaše zájmy
Expect The Best

Proč si vybrat právě nás?

Co děláme, umíme dobře

VYSOKÁ ÚSPĚŠNOST
Díky naší mnohaleté praxi je naše úspěšnost vymáhání pohledávek 81 %. Víme, jak efektivně dosáhnout vašich cílů a soustředíme se na to, aby byla úhrada pohledávky co možná nejvyšší.

RYCHLOST A EFEKTIVITA
Všechny případy řešíme rychle a bez zbytečných průtahů. Pohledávku začneme vymáhat už do 48 hodin po převzetí. Při vymáhání dluhů jednáme v souladu s právními předpisy ČR, a zároveň dokážeme dlužníka razantně přimět k zaplacení pohledávky.

Odpovídáme za správnost poskytovaných právních služeb. Na svou činnost jsme také pojištěni do částky 50 000 000 Kč/případ.

Ušetříme vám čas i peníze

Obstaráme celé vymáhání pohledávek od převzetí případu až do jeho úplného vyřešení. Vyřešíme vaše problémy s neplatiči tou nejrychlejší cestou a vy jen počkáte, až se vám peníze po právu vrátí.

  • Vše vyřešíte online z klidu domova
  • Nemusíte se stresovat s účastí na soudních jednáních
  • Zaručujeme vám preciznost a naše plné nasazení
  • Pohledávky vymáháme v rámci celé ČR
Naši odměnu zaplatí dlužník

Veškeré náklady spojené se soudním procesem si uplatníme na protistraně. Odměna advokáta je totiž dle vyhlášky hrazena prostřednictvím náhrady nákladů právního zastoupení a platí ji dlužník. Obdržíte tedy 100 % z dlužné částky a ta se ještě navýší o naši odměnu. Je tedy na nás, abychom si ji vymohli.

Ve specifických případech (např. při nedostatku podkladů), kdy je potřeba zaplatit zálohu, se vše vždy dozvíte dopředu, jaké náklady budou případně s vymáháním spojeny. Nemůžou vás tedy překvapit žádné neočekávané poplatky.

Expect The Best

Reference

“Jsme rádi, že jsme s plnou důvěrou mohli předat řešení našich pohledávek. Oceňujeme především objektivní zhodnocení situace zkušenými advokáty, rychlost v postupu, vstřícnou komunikaci a velmi výhodné podmínky pro nás jako věřitele.”
Petr Halík
PROFICIO Marketing
"Nejdřív jsem se pohledávku snažil vymáhat sám, neustálým upomínáním. Moje trpělivost však není nekonečná, proto jsem se obrátil na pohledavkyonline.cz. Teď je mi jasné, že sám bych nikdy neuspěl. Upomenutí dlužníka kanceláří je daleko větší páka. Mockrát děkuji za rychlé vyřízení problému a profesionální přístup."
Martin Doležel
CLUB CAFE s.r.o.