Náhrada škody na zdraví

Potřebujete pomoci s vymáháním odškodnění?

Požadujete po pojišťovně, zdravotnickém zařízení či zaměstnavateli odškodné, na které máte nárok v souvislosti s náhradou škody na zdraví? S vymáháním odškodnění vám pomůžeme. Poradíme vám také se stanovením požadované částky, jejíž výši je potřeba vhodně zvolit, aby mohla být věc dořešena co nejrychleji.

Zajistíme vám kompletní servis
Poskytneme vám plný servis od stanovení výše peněžité náhrady až po vyjednávání s pojišťovnou a případné zastoupení u soudu.
Pokud nic nevymůžeme, nic neplatíte
Naše odměna ve výši 20% se bude odvíjet až od konečné vymožené částky, takže pokud nebudete odškodněni, naše služby máte zdarma.

Kdy odškodnění vymáhat?

Dopravní nehoda

Byli jste účastníky dopravní nehody, z které si odnášíte lehká či vážnější zranění?

S pojišťovnou viníka dopravní nehody vyjednáme, aby vás v odpovídající výši odškodnila. Pojišťovny se snaží plnění z pojistného snižovat na minimum a pouze při zastoupení advokátem bývá jejich jednání korektním.

Díky znalostem sazebníků jednotlivých pojišťoven vám předem poskytneme hrubý odhad částky, kterou je možné požadovat. V rámci náhrady škody je možné požadovat bolestné, ušlý výdělek v důsledku zranění, peněžní náhradu jako kompenzaci pozůstalých za usmrcení.

Pracovní úraz

Přihodil se vám pracovní úraz?

Zaměstnavatel za pracovní úraz odpovídá, pokud se udál při plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s nimi. Za takovýto úraz Vám náleží odpovídající náhrada. Zhodnotíme, kolik je možné požadovat a vstoupíme do jednání se zaměstnavatelem, případně s jeho pojišťovacím institutem.

Lékařské pochybení

Máte za to, že vlivem nesprávného postupu Vašeho lékaře Vám byla způsobena újma?

Poskytneme vám plný servis při vyjednávání se zdravotním zařízením, s pojišťovnou a případě i u soudu.

Vaši pohledávku zdarma posoudíme a do 24 hodin se vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Zaslat nezávaznou poptávku

  Kontaktní údaje

  Zpráva

  Příloha

  Přiložte prosím vyfocené nebo naskenované dokumenty týkající se vašeho případu.

  Odesláním formuláře berete na vědomí zásady ochrany osobních údajů

  Vaši pohledávku zdarma posoudíme.

  Nechte se zastupovat advokátní kanceláří

  Zbavíme vás všech starostí s nezaplacenými pohledávkami. Samotné převzetí advokátem má na dlužníky silný psychologický vliv a snaží se pak svůj dluh splatit sami. U těch zbývajících máte jistotu, že provedeme nezbytná soudní řízení s odbornou péčí.

  Proč si vybrat FABIAN & PARTNERS?
  • Vše vyřešíte online z klidu domova.
  • Pohledávky vymáháme v rámci celé ČR.
  • S dlužníkem jednáme vždy korektně, ale zároveň rázně.
  • Máme reálné kompetence, které přísluší advokátům a exekutorům – inkasní agentury tyto kompetence nemají.
  Soudní poplatky

  Reference

  “Jsme rádi, že jsme s plnou důvěrou mohli předat řešení našich pohledávek. Oceňujeme především objektivní zhodnocení situace zkušenými advokáty, rychlost v postupu, vstřícnou komunikaci a velmi výhodné podmínky pro nás jako věřitele.”
  Petr Halík
  PROFICIO Marketing
  "Nejdřív jsem se pohledávku snažil vymáhat sám, neustálým upomínáním. Moje trpělivost však není nekonečná, proto jsem se obrátil na pohledavkyonline.cz. Teď je mi jasné, že sám bych nikdy neuspěl. Upomenutí dlužníka kanceláří je daleko větší páka. Mockrát děkuji za rychlé vyřízení problému a profesionální přístup."
  Martin Doležel
  CLUB CAFE s.r.o.